از ما چه می خواهید؟
برنامه زمانبندی حرکت قطارها تهیه بلیط اینترنتی
ردیابی بار ثبت و پیگیری سفارش حمل بار
ثبت و پیگیری شکایت کتابچه راهنمای مشتریان
مناقصه ها و مزایده ها خدمات و حقوق مسافرین
ادارات و شرکت های مرتبط قوانین و مقررات حمل بار
5 : 14 - 1397/03/30 - تعداد بازدید : 82
معاون فنی و زیربنایی راه آهن خبرداد؛
افزایش ظرفیت خطوط راه آهن (دو خطه سازی) به طول 712 کیلومتر
معاون فنی و زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران توسعه خطوط حومه ای به طول 400 کیلومتر و افزایش ظرفیت خطوط راه آهن (دو خطه سازی) به طول 712 کیلومتر را از مهمترین طرح های امسال اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران به نقل از ایرنا،مازیار یزدانی  در حاشیه ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی  اعلام کرد: تجهیز 198 ایستگاه و 398 دستگاه لوکوموتیو به سیستم کنترل اتوماتیک قطار از دیگر طرح های فنی و زیربنایی راه آهن است.
وی ادامه داد: تراک بندی خطوط پرتردد به طول 2572 کیلومتر، بهسازی 930 کیلومتر و بازسازی 689 از خطوط ریلی کشور در دست اجرا قرار دارد.
به گفته وی، توسعه خطوط، بازسازی و بهسازی شبکه ریلی، دو خطه کردن، ساخت خطوط قطارهای سریع السیر و برقی کردن برخی محورهای ریلی با هدف افزایش ایمنی در این شبکه دنبال می شود.
معاون فنی و زیربنایی راه آهن تجهیز شبکه ریلی به سیستم های نوین کنترل ترافیک قطار با هدف افزایش ایمنی و تجهیز و نوسازی سیستم علایم الکتریکی 81 ایستگاه را از مهمترین طرح های فنی و زیربنایی راه آهن در این بخش اعلام کرد.
یزدانی با تاکید بر افزایش ظرفیت جابجایی و سرعت سیر و حرکت قطارها یادآوری کرد: در سال های اخیر با گشایش 13 ایستگاه در شبکه ریلی، تجهیز شبکه ریلی به سیستم های مرکزی و ساخت 87 کیلومتر دیوار حریم ریلی ایمنی در شبکه ریلی کشور افزایش یافت.
ششمین بین المللی نماشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته با حضور 90 شرکت خارجی و 200 شرکت داخلی از روز بیست و نهم خردادماه  آغاز به کار کرد و تا یکم تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
روابط عمومي
پيوند هاي مرتبط
فرصت هاي همكاري
اطلاعات تماس
آدرس: تهران، بالاتر از ميدان آرژانتين، بلوار آفريقا، ساختمان مركزي راه آهن كدپستي 1519630807 تلفن: 55121
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal