از ما چه می خواهید؟
برنامه زمانبندی حرکت قطارها تهیه بلیط اینترنتی
ردیابی بار ثبت و پیگیری سفارش حمل بار
ثبت و پیگیری شکایت کتابچه راهنمای مشتریان
مناقصه ها و مزایده ها خدمات و حقوق مسافرین
ادارات و شرکت های مرتبط قوانین و مقررات حمل بار
0 : 16 - 1397/03/30 - تعداد بازدید : 93
امضای تفاهم نامه خدمات الکترونیک و اطلاعات حمل ونقل بین المللی راه آهن/حمایت از استارتاپ ها در اولویت شرکت راه آهن
امروز در حاشیه نمایشگاه بین المللی ریلی تفاهم نامه ارائه خدمات الکترونیک و اطلاعات حمل و نقل بین المللی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در راستای حمایت از شرکت های استارت آپ بین شرکت راه آهن و شرکت دنیای فناوری ورسک به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران ،مدیرعامل شرکت راه آهن با اشاره به توجه ویژه این  شرکت به شرکت های دانش بنیان گفت: تلاش می کنیم تا از ظرفیت این شرکت ها در جهت توسعه و پیشرفت راه آهن استفاده کنیم .

محمد زاده با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی و تلاش راه آهن در در این راستا ، افزود: بیش از یکسال است که شرکت راه آهن توجه ویژه ای به شرکت های دانش بینان دارد و مجموعه هایی را برای استفاده از ظرفیت دانشمندان جوان و شرکت های دانش بنیان تدارک دیده است.

وی با بیان اینکه قرارداد امروز حمایت از شرکت های دانش بینان اولین قرارداد در این زمینه نبوده است ، اظهار داشت : دیروز نیز ما با شرکت دانش بینان در افتتاحیه نمایشگاه ریلی نیز  با در مورد وسیله ای برای برداشت اطلاعات خط با یک شرکت دانش بنیان دیگر مذاکراتی صورت گرفت و نمونه های این موضوع بسیار فعالیت ها موجود است.

وی با بیان اینکه کارهای دانش بنیانی که در طی چند سال گذشته در راه آهن انجام شده است، در اشل بین المللی کم نظیر است خاطر نشان کرد: از جمله توسط مجموعه ها ی دانشگاهی موفق شدیم سیستم پایش سلامت سازه های راه آهن را اجرا کنیم . همچنین در حال حاضر چندین پل بزرگ راه آهن به شکل آنلاین توسط مهندسین جوان ایرانی درحال مدیریت و پایش است.

محمد زاده گفت: اگر موفق شویم از مجموعه نخبگان کشور به شکل مناسب و بهینه استفاده کنیم به طور حتم در ارتقای صنعت ریلی می توانیم موفق تر بوده و رشد بیشتری در این صنعت داشته باشیم

همچنین در این مراسم نوراله بیراموند با اشاره به حمایت راه آهن از شرکت های استارت آپی ، درباره امضای این قرارداد، اظهارداشت :این قرارداد، اولین قرارداد شرکت راه آهن با شرکت های استارتاپی براساس اطلاعات و داده های موجوددر راه آهن و کشورهای همسایه ما است تا این شرکت ها بتوانند ارزش افزوده ایجاد و به رونق ترانزیت ریلی کمک کنند.

وی تصریح کرد: به دنبال اعلام آمادگی فضای پیرامونی کسب و کار راه آهن ، شرکت های مختلفی اعلام آمادگی کردند و راه آهن در صدد است که بسترخوبی را برای فعالیت شرکت های استارتاپی در حوزه کسب و کار ریلی ایجاد کند .

به گفته وی در این قرار داد راه آهن به شرکت های استارتاپی کمک می کند تا بستر ارزش افزوده آنها افزایش یابد .
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
روابط عمومي
پيوند هاي مرتبط
فرصت هاي همكاري
اطلاعات تماس
آدرس: تهران، بالاتر از ميدان آرژانتين، بلوار آفريقا، ساختمان مركزي راه آهن كدپستي 1519630807 تلفن: 55121
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal