از ما چه می خواهید؟
برنامه زمانبندی حرکت قطارها تهیه بلیط اینترنتی
ردیابی بار ثبت و پیگیری سفارش حمل بار
ثبت و پیگیری شکایت کتابچه راهنمای مشتریان
مناقصه ها و مزایده ها خدمات و حقوق مسافرین
ادارات و شرکت های مرتبط قوانین و مقررات حمل بار
30 : 14 - 1397/04/06 - تعداد بازدید : 62
مدیرعامل راه آهن تاکید کرد:
مهمترین دستاورد برگزاری ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریل خودباوری است/ برای عبور از مشکلات کشور باید جسور بود و بر مدار قانون حرکت کرد
مدیرعامل راه آهن با تاکید بر ایجاد مدیریت یکپارچه برای رشد سازمان ها، مهمترین دستاورد برگزاری ششمین نمایشگاه ریلی را تکیه بر توان داخل و خودباوری برشمرد.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید محمد زاده در جلسه شورای هماهنگی مدیران راه آهن، حل مشکلات با تکیه بر مساله خود باوری را مد نظر قرار داد و گفت: در صورتی که بپذیریم توان اجرای بسیاری کارها در داخل وجود دارد می توانیم مسیر توسعه و پیشرفت را به نحو مطلوبتری سپری کنیم.
وی با اشاره به اعمال برخی از تحریمهای ناجوانمردانه در سالهای قبل، تصریح کرد: کارشناسان و مهندسان داخلی با همت و توان خود بسیاری از ادوات و قطعاتی که به واسطه تحریم وارد کشور نمی شد را تولید و مورد استفاده قرار دادند.
مدیرعامل راه آهن افزود: اخذ تدابیر لازم و به موقع می تواند کیفیت کار را افزایش دهد.
وی مشکل تامین منابع مالی را یکی از مسائل اساسی برای توسعه فعالیت بخش خصوصی دانست و اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت قانونی تامین منابع مالی برای خرید چند دستگاه واگن اقدام شد که این اقدام در نوع خود قابل توجه بود.
مدیر عامل راه آهن خاطر نشان کرد: در راستای آبادانی کشور باید به گونه ای اقدام شود که نه تنها شرکت راه آهن بلکه حوزه صنعت حمل و نقل ریلی آباد شود
محمد زاده با بیان اینکه مهمترین مشکل برای برقراری ارتباط بین بهره بردار و تولید کننده، کمبود نقدینگی و عدم توان فروش اقساطی توسط فروشنده است، گفت: دلیل پیشرفت نکردن بسیاری از حوزه های ریلی اقدام به فعالیت های قبیله ای در این حوزه است.
وی افزود: آنچه که سبب رشد سازمان می شود مدیریت یکپارچه است و ما باید به آن اعتماد داشته باشیم.
مدیرعامل راه آهن با تاکید بر توجه به بهره وری، خاطر نشان کرد: باید هر مجموعه ای یک ستاد هماهنگی و پیگیری به منظور ارتقاء بهره وری داشته باشد.
محمد زاده تاکید کرد: بهره وری به معنی توسعه عملکرد است و راه آهن 2 عملکرد مشخص دارد نخست جابجایی مسافر و دیگری حمل بار است.
وی با بیان اینکه رعایت و توجه به ایمنی در تمام شئون حائز اهمیت است، خاطر نشان کرد: مساله و اهداف تدوین شده باید به جدیت پیگیری شود همراستا با آن در تمام بخش های مختلف باید قوانین رعایت شود.
مدیرعامل راه آهن گفت: برای عبور از مشکلات کشور باید جسور و سریع بود و بر مدار قانون حرکت کرد.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: ما امروز در یک جنگ تمام عیار هستیم بنابراین باید با شفاف سازی، دلسوزی و ازخودگذشتگی و کمک به دیگران از کشور دفاع کنیم. در این جنگ اقتصادی وظیفه قانونی و شرعی تک تک ما آن است که از منابع و ظرفیت ها حداکثر بهره را گرفته و نگاه هایمان را ملی کنیم.
مدیرعامل راه آهن بخش مسافری را ویترین صنعت ریلی دانست و خاطر نشان کرد: بخش مسافری باید در بهترین کیفیت، خدمات را ارائه کنند.
وی افزود: مسافر پرچم و هویت راه آهن است لذا باید مسافر بسیار مورد توجه باشد و تمام امکانات و خدمات با بهترین کیفیت در اختیارش قرار بگیرد.
محمد زاده با اشاره به اینکه باید نهایت کیفیت در ارائه خدمات مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت های استانی باید مد نظر قرار گیرد و مدیران اعم از ستادی و نواحی در جلسات تنها به موارد حوزه اختیارات خود تمرکز داشته باشند.
مدیرعامل راه آهن خطاب به حاضران در این جلسه گفت: درصورت اشراف نداشتن بر قوانین از مشاورین مربوط بهره بگیرند و این به معنای حرکت سریع ، جسورانه و فکورانه است.
وی با تاکید بر اجرای طرح تحول در راه آهن خاطر نشان کرد: حرکت در این راه در مسیر توسعه راه آهن است و تمام مدیران باید برای طی کردن این مسیر به بهترین نحو ممکن تلاش کنند تا موانع موجود را برداشته و در نهایت راه آهن متحول و تجاری شود.
محمد زاده با اشاره به رشد بار در سه ماه اخیر گفت: باید در این مسیر غیرتمند تر و جدی تر حرکت کنیم تا منشا اثرات و خدمات بیشتری در صنعت ریلی باشیم.
وی بر پیشگیری از تاخیر در حرکت قطار و لزوم برنامه ریزی در این زمینه تاکید کرد و افزود: دستیابی به حمل 82 میلیون تن بار محقق شدنی است، با این نگاه که تمام بخش ها اعم از پشتیبانی، ستادی و نواحی بپذیرند که در تحقق این هدف نقش دارند و باید برای رسیدن به این هدف تلاش کنند.
وی با تاکید بر توجه بر مولفه های سال 97 خاطر نشان کرد: مدیران باید درحوزه خود پاسخگو باشند .
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
روابط عمومي
پيوند هاي مرتبط
فرصت هاي همكاري
اطلاعات تماس
آدرس: تهران، بالاتر از ميدان آرژانتين، بلوار آفريقا، ساختمان مركزي راه آهن كدپستي 1519630807 تلفن: 55121
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal