از ما چه می خواهید؟
برنامه زمانبندی حرکت قطارها تهیه بلیط اینترنتی
ردیابی بار ثبت و پیگیری سفارش حمل بار
ثبت و پیگیری شکایت کتابچه راهنمای مشتریان
مناقصه ها و مزایده ها خدمات و حقوق مسافرین
ادارات و شرکت های مرتبط قوانین و مقررات حمل بار
0 : 15 - 1394/10/28 - تعداد بازدید : 214
با برگزاري مراسم اختتاميه صورت گرفت ؛
تقدير از برگزيدگان در نخستين جشنواره فرهنگي- هنري راه آهن
در مراسم پاياني نخستين جشنواره فرهنگي- هنري راه آهن كه 6 دي ماه با حضور وزير راه و شهرسازي، مدير عامل راه آهن، مديران انجمن هاي صنفي ريلي، دست اندركاران رسانه هاي جمعي و فعالان عرصه هاي فرهنگي و هنري كشور در سالن اجتماعات ساختمان مركزي راه آهن برگزار شد، از برگزيدگان اين جشنواره در رشته هاي مختلف با اهداي لوح تقدير، تنديس و جايزه نقدي تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي راه آهن جمهوري اسلامي ايران، هيئت داوران نخستين جشنواره فرهنگي- هنري راه آهن ، برگزيدگان اين جشنواره را به اين شرح معرفي كرد:
در بخش فيلم صد ثانيه اي پيام عزيزي(تهران) براي فيلم من، بابا...قطار، سهيل سالمي (البرز) براي فيلم در امتداد دو خط و محمد صادق دهقاني(مشهد) براي فيلم كوپه سه نفره به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند. همچنين فيلم هاي شش و پنج دقيقه به كارگرداني شهره رعايتي از تهران، تصميم به كارگرداني محمد رضا گلپور از تهران و سفر سبز به كارگرداني حسين جوادي ابرقويي از تهران شايسته تقدير معرفي شدند.
در بخش « داستان كوتاه » صديقه جعفريان از تهران براي داستان كوپه هفت، مرجان رياحي از اصفهان براي داستان قطار ساعت نه و سارا خادمي از تهران براي داستان از حركت و از سكون به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند.
در بخش « كاريكاتور » هادي معيني قراگوزلو از تهران، حميد قاليجاري از كرمانشاه و علي شعباني از اراك به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند.
منتخبين بخش «عكس» بر اساس موضوعي عبارتند از: راه آهن و توسعه: محمد آزادي احمد آبادي از تهران، حسين جوادي ابرقويي از تهران و سحر هلالي از ساري به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند. راه آهن و ايمني: فيروز نوروزي از تهران، ناصر امامي از تهران و اكبر قاسم پور از ساري به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند. راه آهن و سفر: مهدي حاجي وند از تهران، محمد حسين صفري از تهران و زهرا محمدي از ساري به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند.
راه آهن و محيط زيست: محمد مهيمني از تهران، بهزاد بهروزنيا از تهران و امير جلال از ساوه به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند.
برندگان بخش « شعر‌» عبارتند از: مريم هاشم پور از شيراز، علي فردوسي از اصفهان و عليرضا رجب عليزاده كاشاني از اصفهان به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند. ترانه: اميد روزبه از تهران، سپيده حاتمي از اصفهان و احسان بايگي از تهران به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند. شعر طنز: محمد حسين ملكيان از اصفهان، امير حسين خوشحال از خراسان رضوي و فريبا زماني از اصفهان به ترتيب رتبه اول تا سوم را كسب كرده و تنديس، لوح تقدير و جايزه نقدي را دريافت كردند.
*هيئت داوران جشنواره در بخش ايده پردازي، هيچ شركت كننده اي را حائز رتبه برتر تشخيص نداد و دو نفر از شركت كنندگان به عنوان شايسته تقدير معرفي شدند كه عبارتند از: شيوا حسيني فولادي از اصفهان و فرهاد كريم خاني از آذربايجان غربي.
گفتني است تركيب هيات داوران نخستين جشنواره فرهنگي- هنري راه آهن عبارت بودند از :
فيلم 100 ثانيه اي: هاتف عليمرداني – علي افشين راد – كورش پاكي ، عكس: كاوس صادقلو – احمد احمدي – عليرضا پوراكبري، شعر : رضا رفيع- عليرضا بندري، داستان: نادر قبله اي، كاريكاتور: ساسان خادم و ايده‌پردازي: دكتر مهرداد تقي‌زاده- ايمان تاش و امير اكبر نژاد .
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
روابط عمومي
پيوند هاي مرتبط
فرصت هاي همكاري
اطلاعات تماس
آدرس: تهران، بالاتر از ميدان آرژانتين، بلوار آفريقا، ساختمان مركزي راه آهن كدپستي 1519630807 تلفن: 55121
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal